Our Services

Implantologji

Klinika jone ofron sherbim profesional dhe, te plota te implanteve dentare ne komoditetin e zyres sone moderne. Ne mund te kujdesemi per çdo kerkese si pjese e trajtimit tuaj ne implantologji.

Per me shume info rreth sherbimit te implantlogjise kliko ketu

Estetike Dentare

Klinika Dentare Imperial ofron nje shumellojshmeri te gjere sherbimesh dentare dhe procedura per te trajtuar te gjitha nevojat e pacienteve tane per shendetin e dhembeve. Duke kombinuar kujdesin cilesor me teknologjine e perditesuar, ne jemi ne gjendje t’i trajtojme te gjithe pacientet ne nje ambient te rehatshem dhe relaksues

Per me shume info rreth sherbimeve dentare estetike kliko ketu

Kirurgji Orale

Klinika merret me sëmundje defekte dhe lëndime që përfshijnë rajonin oral dhe maxillofacial.

Per me shume info rreth kirurgjise orale kliko ketu

Raste Klinike

Recent News

Cila eshte zgjedhja me e mire, urat dentare apo implantet?

Tags : 

Ndonjehere, pacientet vine ne kliniken tone Imperial Dental Center dhe nuk jane te sigurt se cila eshte zgjidhja me e mire, nje implant dentar apo nje ure dentare. Fale avancimeve ne teknologji, pacientet qe kane humbur nje ose disa dhembe ose qe kane nevoje vetem per te hequr nje dhemb, tani kane me shume opsione

Read More

Keni Frike Nga Dentisti Dhe Keni Neglizhuar Trajtimin Dentar? Ja Disa Keshilla Si Te Kaperceni Friken Nga Dentisti

Tags : 

Ka shume njerez qe kane frike nga dentisti. Te shkuarit te dentisti nuk eshte nje pervoje e kendshme, por eshte e nevojshme per nje shendet te mire oral. Shmangia e takimeve me dentistin mund te perkeqesoje shendetin tuaj oral, gje e cila mund te rezultoje ne me shume pune te nevojshme per t’u kryer dhe

Read More

Pse duhet t’i kushtoni vemendje higjienes suaj dentare?

Tags : 

Shume njerez e lidhin higjienen orale me dhembet e tyre. Normalisht ato jane te lidhura,por ka edhe faktore te tjere te cilet lidhen me higjienes orale, te cilat skane te bejne aspak me dhembet. Ekzistojne nje sere arsyesh pse formohen kavitetet. Gjenetika eshte nje nder to, nese anetaret e familjes suaj kane kavitete, atehere me

Read More

Silantet dentare – Si te mbrojne dhembet nga kariesi?

Silanti dentar eshte nje shtrese e holle rezine qe zakonisht vendoset ne siperfaqen e dhembeve. Kjo zakonisht vendoset te dhembet prapa si premolare dhe molare. Qellimi i tij eshte te parandaloje prishjen e dhembeve. Ky silant vendoset ne ulluqe dhe depresionet e dhembeve duke formuar keshtu nje shtrese mbrojtese mbi smalt. Edhe pse pastrimi i dhembeve heq

Read More

Heqje apo Trajtim Rrenjesh? Cili eshte me mire?

Asnjera prej ketyre procedurave nuk eshte e kendshme, megjithate, ndonjehere thjesht jane te nevojshme per tu kryer. Keto trajtime kryhen atehere kur dhembi eshte teper i demtuar. Por cilat jane dallimet kryesore midis ketyre dy procedurave dhe cfare mund te presim kur i nenshtrohemi seciles prej tyre? Me poshte kemi renditur informacione te nevojshme per

Read More

Faseta porcelani per nje buzeqeshje te bukur

Fasetat e porcelanit jane trajtime dentare estetike te krijuara ne menyre te pershtatur per gjithesecilin te cilat ngjajne me smaltin dentar te dhembeve natyrale. Ato jane shtresa te holla qeramike dentare dhe jane dizenjuar per tju bashkangjitur siperfaqes se perparme te dhembeve duke ju siguruar pacienteve nje transformim te menjehershem te buzeqeshjes. Fasetat e porcelanit

Read More

Cfare Thone Pacientet

Doktoreshe Eni eshte e papare! Eshte kaq e dashur dhe e qeshur saqe procesin e rregullimit te dhembeve e ben me shume deshire dhe profesionalizem. Kam shkuar disa here tek Eni dhe ndihem shume rehat sa here shkoj atje. Ua rekomandoj te gjitheve per cmimin, mikpritjen, ambientin, stafin dhe materialet me te cilat kjo klinike punon. Dhembet e shendetshem jane A-ja per nje paraqitje dinjitoze! :)

Ervini

( AL )

Super klinike, bravo stafit dhe drejtuesve. Suksese

Marigleni

( IT )

Hi my name is genti I just want to say to everyone about this clinic the best one in Albania place you can trust the best stuff ever seen in my life doctoresh eni number 1 I'm so so happy big big thank you.

Genti

( UK )

Intresting Facts

720

Our Machine

127

Our Room

2660

Facebook Likes

240

Our Staff

Njihuni me Partneret Tane

Yepp! This is just a design for your awesome website and i am m sure you gona love