Make your experience at the DENTIST better

SHERBIMET TONA

Kirurgji Orale

Klinika merret me sëmundje defekte dhe demtime që përfshijnë regjionin oral dhe maxillofacial.

Per me shume info rreth kirurgjise orale kliko ketu

​ 

Implantologji

Klinika jone ofron sherbim profesional dhe, te plota te implanteve dentare ne komoditetin e zyres sone moderne. Ne mund te kujdesemi per çdo kerkese si pjese e trajtimit tuaj ne implantologji.

Per me shume info rreth sherbimit te implantlogjise kliko ketu

Estetike dentare

Klinika Dentare Imperial ofron nje shumellojshmeri te gjere sherbimesh dentare dhe procedura per te trajtuar te gjitha nevojat e pacienteve tane per shendetin e dhembeve. Per me shume info rreth sherbimeve dentare estetike kliko ketu

Ortodonci

Imperial Dental Center trajton te gjitha llojet e defekteve kockore apo te anomali te rritjes me aparate ortodontike fikse apo te levizshme.

Per me shume info rreth sherbimit te ortodoncise kliko ketu

Paqja fillon me nje buzeqeshje

Nene Tereza

Punime te klinikes

No results have been returned for your Query. Please edit the query for content to display.

Gati per takimin tuaj?

Dergo email dhe merr ofertat me te fundit FREE!

Ne ofrojme sherbimet tona per te gjithe grupmoshat.


Femije

Duke filluar me eksperiencen e pare tek dentisti, tek edukimi per higjene te rregullt edhe trajtime apo heqje te dhembeve te qumshtit


Adoleshente

Edukimi ne vazhdim per mirembajtje te higjenes, trajtime te anomalive apo difekteve te dhembeve si edhe te nofullave me ane te aparateve ortodontike


Te rritur

Trajtime te te gjitha llojeve: terapeutike, protetike, kirurgjikale edhe reabilitime komplekse te aparatit te gojes

Bej viziten tende te pare SOT!

Laboratori Dentar Imperial

Laboratori Imperial i vendosur ne brendesi te klinikes ofron me shume lehetesi per pacientin, me shume shpejtesisi  edhe me shume cilesi e garanci. Megjithate laboratori Imperial ofron sherbimet e tij edhe per mjeket apo klinikat e tjera ne te gjithe Shqiperine.

Çfare sherbimesh ofron Laboratori IMPERIAL?

 • 1
  Kellef E-MAX ose E-MAX porcelan
 • 2
  Kellef Zirkon-Porcelan ose Full-Zirkon
 • 3
  Faseta porcelani, Faseta E-MAX, Faseta kompoziti
 • 4
  Mock-up, Provizor rezine, etj

Çfare Thone Pacientet Per NE

Super klinike, bravo stafit dhe drejtuesve. Suksese

Marigleni IT

Doktoreshe Eni eshte e papare! Eshte kaq e dashur dhe e qeshur saqe procesin e rregullimit te dhembeve e ben me shume deshire dhe profesionalizem. Kam shkuar disa here tek Eni dhe ndihem shume rehat sa here shkoj atje. Ua rekomandoj te gjitheve per cmimin, mikpritjen, ambientin, stafin dhe materialet me te cilat kjo klinike punon. Dhembet e shendetshem jane A-ja per nje paraqitje dinjitoze! :)

Ervini AL

Hi my name is genti I just want to say to everyone about this clinic the best one in Albania place you can trust the best stuff ever seen in my life doctoresh eni number 1 I'm so so happy big big thank you..

Genti UK

ARTIKUJ INFORMUES

What Is Bone Grafting?
The process of tooth loss is just that -- a process. When teeth are missing the jaw may atrophy and[...]
Envision Your New Smile With A Dental Mock-Up
You want to picture your smile before your dentist makes the changes. A dental mock-up is a smile simulation, which[...]
What Is The Better Choice, Dental Bridges Or Implants?
Sometimes, patients will come to see us at Imperial Dental Center and aren’t sure what is the best choice, a[...]
Porcelain Veneers For A Beautiful Smile
Porcelain veneers are individually crafted cosmetic enhancements that closely resemble the natural dental enamel in normal teeth. Made from advanced[...]
Why I Don’t Have Enough Bone For Dental Implants?
Whenever there are one or several teeth missing, it can result in bone loss in the area where the gap[...]
How To Take Good Care Of Your Porcelain Veneers
Once the dentist has put in the porcelain veneers, you need to commit yourself to good oral hygiene and make[...]
Frequently Asked Questions About Veneers
One of the most popular cosmetic dentistry treatments in the world is dental veneers. These are ceramic tooth-shaped shells which[...]
A Guide To The Veneering Process
The Initial Consultation Before undergoing any type of dental procedure, it is important to first have a thorough consultation with[...]

Stafi

Drejtor i Laboratorit

Glidion Repaj

Drejtues Mjekesor

Eni Tutulaku

xxxxxxxx

xxxxxx


Imperial Dental Center

Adresa:

Rr Elbasanit 

Perball Postes nr 1

phone number

+35569 43 65 000

email address

imperialdentalcenteralbania@gmail.com


© 2018 Made with Thrive Architect.

Add Content Block