Estetike Dentare Me Kurora Zirkoni

Mungese e dhembeve ne anen e djathte dhe dhembe
te mbushur disa here. Pacientja kerkoi
funksion dhe estetike me te mire.

 

Reabilitimi me ane te implanteve djathtas,
kurora zirkoni mbi implante dhe kurora zirkoni
nje nga nje ne dhembet natyral.

Leave a Comment

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
YouTube
YouTube
LinkedIn
LinkedIn
Instagram
×

Powered by WhatsApp Chat

× How can I help you?