Maskerinat Transparente, gjithcka qe duhet te dini rreth tyre.

Keni dhembe te shendetshem por jo te drejte? Atehere duhet te merrni ne konsiderate patjeter maskerinat transparente. Si nje nga alternativat me te mira dhe me estetike per drejtimin e dhembeve, maskerinat transparente po perdoren gjithmone e me shume nga adoleshentet dhe te rriturit. Maskerina eshte e tejdukshme, behet me porosi dhe perdoret per te … Read more

Cilat Jane Mundesite e Trajtimeve Ortodontike?

Dhembet e drejte dhe kafshimi i rregullt ulin riskun e problemeve te ardhshme dentare si dhe ju bejne te buzeqeshni me me shume vetebesim. Dhembet e drejte parandalojne grumbullimin e pllakes dentare, e cila shpesh shkakton semundje te mishrave te dhembeve. Ju gjithashtu do te keni nje kafshim te rregullt e do jeni ne gjendje … Read more

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
YouTube
YouTube
LinkedIn
LinkedIn
Instagram
×

Powered by WhatsApp Chat

× How can I help you?